Din ce au oltenii compus WC-ul?
Din ce au oltenii compus wc-ul
Din 2 pari cu unu alunga cainii si de celalalt se tine sa se screme
Alte bancuri interesante:
- De ce dorm oltenii pe burta? De ce dorm oltenii pe burta? Ca sa ii pupe in fund toti care fac misto de ei!
- Cum fierb oltenii laptele? Cum fierb oltenii laptele? - Baga vaca cu coarnele-n priza!
- Cine a compus O brad Frumos Stiti cine a compus O brad frumos?Un ungur, ca daca era roman spunea Un brad frumos.
- Oltenii si scarile De ce merg oltenii cu scarile dupa dansii? Ca-s prosti si cad in gropi
- Un ardelean ia trenul de la Bucuresti spre Cluj Un ardelean ia trenul de la Bucuresti spre Cluj. In compartiment urca doi olteni smecheri. Cum lor le cade fisa…
- Oltenii si somnul lor in paie sau fan De ce se feresc oltenii sa doarma pe paie sau in fan ? Ca sa nu ia foc atunci cand…
- Oltenii cainii albi Ce a spus olteanul cand a vazut un caine alb? - Uite un caine nou-nout!
- Ce sunt oltenii? Ce sunt oltenii? Evrei refuzati la export
- Oltenii si telefoanele De ce sunt oltenii asemanati cu telefoanele ? Pentru ca trebuie sa dai cu pumnul in ei ca sa la…
- De ce nu se spala oltenii pe dinti ? De ce nu se spala oltenii pe dinti ? Raspuns: -Ca nu le incape sapunul in gura .
- Cum sterg oltenii parbrizul de coji de seminte? - De ce au oltenii Oltcit, cu stergatorul de parbriz pe dinauntru?- Ca sa stearga cojile de seminte.
- Avioanele si oltenii Ce-au facut oltenii cand au vazut prima data avionul? S-au dus in padure sa-i caute cuibul!
- Castravetii si oltenii De ce nu pot oltenii sa manance castraveti?Fiindca nu le incape capul in borcan!
- De ce rad oltenii cand fulgera? De ce rad oltenii cand fulgera? Pentru ca cred ca le face poza Dumnezeu
- Doi olteni si un ardelean intr-un compartiment de tren Doi olteni si un ardelean intr-un compartiment de tren: Merg oltenii o vreme, dupa care-i zic ardeleanului: - Zi doi…
- De ce au oltenii gatul lung? De ce au oltenii gatul lung? Sa se uite peste Carpati in Ardeal
- Cum fac oltenii garduri? Cum fac oltenii garduri? Bat o scandura si scriu etc.!
- De ce stau oltenii, cu tarnacopul, la televizor? Intrebare: - De ce stau oltenii, cu tarnacopul, la televizor? Raspuns: - Daca se strica vreun canal, sa sape repede…
- Oltenii si televizorul de pe pat De ce pun oltenii televizorul pe pat cand se uita la fotbal? Ca sa se arunce portarii pe moale !
- De ce si-au cumparat oltenii tractoare? De ce si-au cumparat oltenii tractoare? Ca si-au trimis boii la Bucuresti la facultate.