Politicieni

Sadam sosesc…

Stiti ce i-a placut cel mai mult lui Bush in Romania?
Reclama cu „sssaaalaaam ssssaaaassseeesssc” sa apai a facut sa el o reclama in america cu „Sadam sosesc”

Trimite mai departe: