Diferite

Fiti amabil

Fiti amabil ! Unde ati petrecut ultimele concedii? in tara sau in strainatate?
– Acum doi ani am fost la Vama Veche.
– Si ati fost multumit de conditii?
– Nu prea. Dupa doua zile au intrat niste derbedei peste noi in cort. M-au batut, mi-au furat camera foto si au profitat si de nevasta-mea.
– Oh, ce tragedie!
– Da, si anul trecut am fost tot acolo si am patit la fel.
– Imi pare rau! Anul acesta unde intentionati si mergeti?
– Pai tot la Vama Veche, ca acolo vrea nevasta-mea.

Trimite mai departe: