-
Ce valoare are factura dumneavoastra?
Ce valoare are factura dumneavoastra?
Nu stiu, de-aia am sunat la dumneavostra!
Cand stiu ca e gratuit apelul, mi-e lene sa mai deschid plicul. -
Nu stiti cat aveti de plata?
Nu stiti cat aveti de plata?
Nu, ar trebui sa stiu? -
Puteti sa achitati la orice banca!
Puteti sa achitati la orice banca!
Da, dar nu stiti care din ele nu dau faliment? Ca sa nu mai patesc ca la BIR! -
Cu cine am placerea sa stau de vorba?
Cu cine am placerea sa stau de vorba?
Cu mine personal. -
La 211 apare suma fara TVA
La 211 apare suma fara TVA si fara abonament ? Fantastic!
Cum reusiti asa o performanta? -
Este cineva acuma pe Chat?
Si este cineva acuma pe Chat? Daca intru si nu e nimeni, ce fac?
Stau asa, ca Bula, singur acolo? -
Cost Control
Ia ziceti, serviciul asta, Cost Control, pe cine controleaza, de fapt?
Pe noi sau pe dumneavoastra? -
Imi pare rau ca lucrati in seara asta, domnisoara!
Imi pare rau ca lucrati in seara asta, domnisoara!
Ce vreti sa spuneti?
Ca voiam sa va invit in oras!
Daca iesiti cu mine, platesc si factura! -
Trebuie sa achitati o suma in avans in contul facturii.
Trebuie sa achitati o suma in avans in contul facturii.
Credeti ca eu am bani de dat in avans?
De ce imi cereti asta?
Eu sunt om de onoare si somer! -
Cand credeti ca veti putea achita factura?
Cand credeti ca veti putea achita factura?
Am sa achit cand primesc duplicatul, factura nu imi place cum arata! -
Connex… viitorul suna bine!
Connex… viitorul suna bine!
Da, dar nu raspunde nimeni.