-
Bula intra cu masina in vama
Bula intra cu masina in vama.
Vamesul vine la el si il intreaba:
– Cafea, whiski, tigari?
– Nu multumesc! Dar daca doriti beau o Coca- Cola… -
Bula la discoteca
Bula intors de la discoteca cu „noua lui achizitie”, o prietena trasnet intra in scara blocului si da sa se dea la ea. Aceasta il da la o parte si ii spune:
– Mi-a zis mama sa zic NU la ori si ce mi-ai propune.
La care Bula mai inspirat ca niciodata ii spune:
– Te-ar deranja sa ne facem de cap toata noaptea? -
Esti un bou!
Merge Bula cu taicas-o pe drum si vede Bula un cal si zice bula:
– Uite o vaca!
– Ala ii cal! Merge mai departe vede Bula o vaca:
– Uite un cal!
– Aia ii o vaca!
Vede un bou Bula:
– Uite tata un taur!
– Bula, ala ii un bou!
Merg mai departe si vede un taur:
– Uite, un bou!
– Ala ii taur. Stai sa-ti explic, bou nu simte nimic cand trece pe langa vaca, dar tauru simte ceva. Merg mai departe trec doua fete in fusta mini.
Bula:
– Tata ai simtit ceva?
– Nu!
– Esti un bou! -
Bula vroia sa se urce in avion cu un pui de gaina, mic, galben si piuitor
Bula vroia sa se urce in avion cu un pui de gaina, mic, galben si piuitor, ca sa il aduca cadou lui Bulisor.
– Domnule, zise stewardesa cea urita si batrana a Taromului, nu e voie cu animale in avion!!!
Se intoarse Bula in aeroport, se duse la WC, puse puisorul in chiloti si urca liber in avion. Locul lui era linga o calugarita tanara si frumoasa. De atita uitat la bulanele ei, adormi Bula visind… La ea. Deodata, puisorul iese din chilotii lu’ Bula, scoate capul prin slitul pantalonilor si incepu sa piuie. Calugarita speriata incepu sa-l zgaltie pe Bula:
– Scoala domnule, scoala repede…
Speriat, Bula tresarii uitindu-se in toate directiile:
– Ce e, unde, ce…ce s-antimplat!!????
Zise calugarita:
– Omule, nu am deloc experienta in problemele astea, dar am impresia ca vi s-a spart un ou….. -
Lui Bula trebuia sa i se faca transplant de inima
Lui Bula trebuia sa i se faca transplant de inima. Cum existau trei donatori este lasat sa aleaga inima de la cine vrea. Doctorul ii spune:
– Primul a fost sportiv, se antrena, avea o inima puternica, al doilea era doctor, stia sa se ingrijeasca, iar al treilea a fost avocat. A cui inima o vrei?
Bula, fara sa clipeasca, raspunde:
– A avocatului!
– De ce?
– Dintre toti el si-a folosit inima cel mai putin! -
Sculat prea mult
Cand Bula a vazut ca penisul sau incepe sa creasca si sta „sculat” mai mult, a fost incantat si la fel a fost si sotia lui. Dar dupa cateva saptamani ajunsese la jumatate de metru si a inceput sa se ingrijoreze, asa ca s-a dus la un urolog.
Dupa o indelunga examinare, doctorul le-a explicat lui Ralph si sotiei ca singura solutie este operatia.
Sotia intreaba ingrijorata:
– Si cat timp va trebui sa poarte carje?
Doctorul:
– Dar cine a zis ceva de carje?
– Pai…, aveti de gand sa-i lungiti picioarele, nu-i asa ? -
Bula, in scoala asta inveti?
Bula trece cu taica-sau pe langa scoala:
– Bula, in scoala asta inveti?
– Da.
– Cu 20 de ani in urma eu tot aici am invatat.
– Acum am inteles la ce s-a referit directorul, cand mi-a spus ca asa prost ca mine n-am mai vazut de 20 ani. -
Bula, ai poze cu nevasta-ta dezbracata?
– Bula, ai poze cu nevasta-ta dezbracata?
– Ce, ai innebunit, cum sa am asa ceva?
– Vrei ?! -
Ce ai vrea sa-ti aduca barza?
Ce ai vrea sa-ti aduca barza, Bula? il intreaba mama.
– O bicicleta, daca nu te doare prea tare p***a. -
Ora de educatie sexuala
Ora de educatie sexuala: profesorul trebuie sa plece si il lasa responsabil pe Bula.
– Bula, te las pe tine, dar sa fii cuminte.!
Vine profesorul dupa 10 minute si gaseste toate fetele dezbracate:
– Ce se intampla Bula ???
– Practica la fete
Mai vine iar profesorul dupa 10 minute si gaseste toti baietii dezbracati:
– Acu’ ce se intampla Bula ???
– Practica la baieti !
Mai sta profesorul ce mai sta si vine iar. Acu’ elevii fac sex pe banci:
– Bula, e scandalos !!!
– Dom’ profesor, acu’ le-am dat lucrare de control.
– Bine, Bula !
Vede profu’ doi gay in spate:
– Da’ cu aia ce e Bula ?
– I-am prins copiind si le-am schimbat subiectele.
– Aha.
In ultima banca unu elev se masturba.
– Bai, Bula !
– Ala e baiatu’ directorului. I-am dat mai usor. -
Vine Bula acasa de la scoala
Vine Bula acasa de la scoala, intra in casa ai iese tatal sau in intimpinare si ai zice:
– Bula ia de-aci 5lei si du-te ia-ti o ciocolata.
Ia Bula banii merge un pic se intoarce inapoi se gandeste el cum de i-a dat tatal lui bani ca nu prea avea obiceiul…
Se intoarce si asculta la usa de la dormitor de unde se auzeau niste gafaituri si tatal lui zicand catre mama lui…vreau fata vreau fata.
Dupa 9 luni mama lui Bula naste o fata.
Chestia se repeta si dupa 9 luni mama lui Bula naste baiat.
Bula ingandurat cand vine tatal lui acasa ai zice:
– Ia si tu de-aci 5 lei si du-te bea o bere…
Ia tata lui Bula banii, merge un pic dupa care se intreaba…
– Oare de ce mi-a dat Bula bani de bere?
Se intoarce inapoi merge la usa de la dormitor…
– Acolo Bula era pe mama-sa si zicea printre gafaituri:
– Vreau adidasi vreau adidasi! -
Bula este la scoala in banca si asteapta linistit sa inceapa ora de matematica
Bula este la scoala in banca si asteapta linistit sa inceapa ora de matematica.
Era o galagie infernala.
Profesorul intra in clasa si zice:
– Azi vom da test!
Elevii scot o foaie de hartie si incep testul.
Prima intrebare zice profesorul:
– Vara merg cu autobuzul B, iar iarna merg cu autobuzul A, atunci cati ani am eu?
Bula ridica repede mana.
Profesorul zice:
– Zi Bula !
Bula zice:
– Aveti 32 de ani!
Profesorul uimit zice:
– De unde ai stiut Bula?
Bula zice:
– Pai am stiut deoarece eu am 16 ani si tata zice ca sunt pe jumatate tampit, deci dumneavoastra aveti 32 de ani deci sunteti in totalitate tampit! -
Bula ramane repetent
Bula ramane repetent.
Nervos si foarte dezamagit, tac’su il ameninta:
– Bula, de acum o sa inveti 25 de ore pe zi!!!!!!!
– Dar tata….
– Nici un dar ma!!!
– Tata, ziua are doar 24 de ore.
– Hmmm… Pai in cazul asta mai Bula…te trezesti cu o ora mai devreme. -
Bula Politai cu Mos craciun in parcare
Bula Politai cu Mos craciun in parcare
Mos craciun: Buna seara buna seara iaca vin cu sanioara sanioara fermecata…
Bula: fermecata fermecata dar ne imatriculata, ba cacacia cine drq esti tu ma
Mos craciun: Sunt tacto ba fustangiule nu ma vezi? -
Bula, fotograf, face poze de buletin la 20 chinezi veniti la munca in Romania
Bula, fotograf, face poze de buletin la 20 chinezi veniti la munca in Romania.
Ca sa nu scoata pentru fiecare cate o poza separata, a scos o singura poza, in 20 de exemplare.
Toti au fost multumiti, doar un singur chinez s-a intors suparat.
– Asta nu-i poza mea, zice chinezul.
– Cum asa? Nu-i fata ta?
– Ba da, dar camasa nu e mea! -
Bula oligofren se juca afara
Tot Bula oligofren se juca afara.
Maica-sa striga la el:
– Bula, hai in casa ca ploua!
– Si afara ploua! -
– Bula se duce in piata sa cumpere un papagal
– Bula se duce in piata sa cumpere un papagal…
– La prima taraba, Bula il intreaba pe vanzator: Cu cat dai papagalul ?
Vanzatorul:
– Cu 15.000 lei!
Bula:
– Da ce face asta de e asa scump?
– Pai canta, vorbeste..face ce vrei…!
– Bula pleaca mai departe…la urmatoarea taraba…
– Cu cat dai papagalu` asta?
– Cu 500.000 lei
– Da ce face asta de e asa scump?
– Pai, canta, vorbeste, face ce vrei tu!
– Bula, nedumerit, merge mai departe… Ajunge la un amarat…
– Cu cat dai papagalul asta?
– Cu 10 lei…
– Cum asa? Pai ce face asta…?
– Domnule…i-al..da vezi ca are un cusur: iti bea tot ce prinde prin casa!
– Hai da-l incoace ca am eu grija de el!
– Bula ajunge acasa cu papagalul si ii zice:
– Ba boschetare..vezi ca in debara am o damigeana cu vin si in bucatarie un butoi cu tuica…daca le gasesc goale cand ma intorc..iti rup penele si te bag in frigider!
Pleaca Bula la munca..iar cand se intoarce..se uita in bucatarie..butoiul gol..
Se duce in debara..damigeana goala…
Se duce nervos la papagal..la care papagalul ii zice…
– Hac !!! Hai noroc Bula! Da-le dracu de pene..!!! -
Intr-o zi Bula se duce la scoala
Intr-o zi Bula se duce la scoala, iar invatatoarea ii spune:
– Mai Bula schimbati si tu numele ca daca schimbi prima litera iese un cuvant urat…
A doua zi vine Bula la scoala si ii spune invatatoarei:
– Gata doamna…Acuma ma cheama Denis. -
Bula la scoala este rugat sa recite o poezie pe care trebuia sa o faca acasa bazandu-se pe rima
Bula la scoala este rugat sa recite o poezie pe care trebuia sa o faca acasa bazandu-se pe rima.Si incepe:
– Foaie verde barabula
Stau in apa pan’la brau!
– Bine Bula dar unde iti este rima?intreaba invatatoarea!
– Sub apa doamna! -
Bula era la gradinita
Bula era la gradinita. Intreaba educatoarea:
– Copii! Ia sa vedem noi cine poate cara mai multi pepeni odata?
Ridica Ion mina:
– Zii ma!
… – Eu pot duce 2. Unul intr-o mana si unul intr-o mana.
– Bravo ma, stai jos.
Ridica Maria mana:
– Zii Maria.
– Eu pot duce trei. Unul intr-o mana, unul intr-o mana si altul in gura.
– Bravo Maria.
Ridica si Bula mana:
– Zii si tu, Bula.
– Eu pot duce cinci. Unul intr-o mana, unul intr-o mana si pe Maria in p*la. -
Bula statea in fata portii asezat pe o piatra, fumand o tigara si masturbandu-se
Intr-o zi, Bula statea in fata portii asezat pe o piatra, fumand o tigara si masturbandu-se… Pe cand isi termina si ‘treaba’ si tigara, o musca i se aseaza pe frunte. Brusc, Bula isi carpeste o palma si omoara musca. Apoi, zambind, spune fericit:
– Ba’, ce viata super am eu!… Droguri, sex si violenta!… -
Un tren foarte aglomerat, toate locurile ocupate
Un tren foarte aglomerat, toate locurile ocupate. Intra Bula intr-un compartiment si intreaba:
– Cine a pierdut 100$?
– Toti tac.
Bula, iar:
– Cine a pierdut 100$?
O batranica:
– Vai, tinere, cred ca eu i-am pierdut.
Bula:
– Atunci ce mai astepti, du-te si-i cauta! -
Bula, sa-l aduci pe fratele tau de la gradinita
– Bula, sa-l aduci pe fratele tau de la gradinita.
– Bine, mama.
– Daca s-a udat, sa-l schimbi.
– Bine, mama.
…
– Ma, Bula, asta nu-i copilul nostru!
– Pai n-ai zis tu sa-l schimb daca-i ud? -
Suna Bula la Pompieri
Suna Bula la Pompieri
„ARDE, ARDE, ARDE!”
„Ce arde d-le?”
„Pai…imi cam arde de joaca -
Bula si cu Strula se cazeaza la un hotel fara lift
Bula si cu Strula se cazeaza la un hotel fara lift, si primesc o camera la etajul 70. in timp ce sec hinuie sa urce, Strula (care este un tip destul de balbait) incearca sa-i spuna ceva lui Bula.
– Bbbuuulllla!…
– Ce e?!? Lasa-ma, ca-s obosit!…
Bula si Strula ajung la etajul 55. Strula tot vrea sa-i zica ceva.
– Bbbuuullllaaa, hhaaaaiiiiiii ccaaa vrrreeaauuu ssaa iiitttiii zziiiiiccccc cccceeeevvvaa!..
– Lasa-ma, ma’!
– Bbiiinnneee, aaaatuuuncccii!
In sfarsit, Bula si Strula ajung la etajul 70. Bula se opreste si -gafaind- Ii spune lui Strula.
– Zi, ma’, ce voiai sa zici!…
– Aaammm uuuiiittaaatttt ccchhheeeeiiiaa la rreecceeppttiiie!…
– Ohhhhhhhhh!
Nervos, Bula o ia pe scari in jos, bodoganind. Strula incearca sa-l prinda din urma, sa-i mai spune ceva. Dar nue chip!… in sfarsit, Bula ajunge jos la receptie. Dupa cateva secunde, si Trula, care tot mai vrea sa-i zica ceva lui Bula:
– Bbbbbaaaaahh!…….. Bbbuullaa, tttuuu nnuuu sttiii dddee glluumma, mmaa’?!?… -
Vine Bula de la scoala foarte fericit
Vine Bula de la scoala foarte fericit si-i spunem mamei:
– Mami, sa stii ca azi am sarutat prima data o fata!
– Bravo! Si ea ce-a spus?
– Nu stiu, mi-a astupat urechile cu picioarele! -
Bula la 4 ani pe olita…fuma
Bula la 4 ani pe olita…fuma.
Taica-su vine si-i zice:
Tata:
– Ce faci fumezi?
Bula:
– Lasa-ma ma-n pace.
Tata:
– Ma, da de la 4 ani?
Bula:
– Auzi mosule, eu deja mi-am inceput si viata sexuala!
Tatal, innebnit:
– Unde? Cum?
Bula:
– La gradinita.
Tata:
– Cu cine?
Bula:
– Nu mai stiu, ca eram beat! -
Bula la bordel
Intr-o zi se duse si Bula la bordel, dar nu avea decat 10 lei.
Se uita matroana la el, se uita la cei 10 lei, i-a luat si l-a trimis in debara unde a gasit o scandura cu o gaura si si-a facut treaba.
Azi asa si maine asa, Bula cum facea rost de 10 lei venea la bordel la scandura lui.
Dupa o saptamana, matroana ii dadu o scandura fara gaura. Mirat, Bula stramba din nas, mirat.
– Ce sa fac cu asta?
La care matroana chicoti:
– Cadou pentru ca esti client fidel, ti-am dat una virgina! -
Bula se duce dis-de-dimineata la ma-sa
Bula se duce dis-de-dimineata la ma-sa:
– Mami, tata are diaree?
– Nu Bula, de unde ti-a venit ideea?
– Pai te-am auzit azi noapte ca-i ziceai „nu se mai intareste cacatu’ ala?” -
Se naste Bula
Se naste Bula. In ziua cand ursitoarele vin sa-i urseasca viitorul, tasu’, repede, cu urechea la usa sa auda ce ii rezerva viitorul lu’ Bula:
– Ursitoarea buna: Sa fie frumos, istet, puternic…
– Ursitoarea rea: in ziua cand Bula va implini 10 ani taica-su’ sa moara subit!!
Taicasu’ cu urechea lipita de usa, ingalbeni de sprima!
– E asta mi-e soarta, mai este pana atunci…trec anii…
… Si se apropie ziua fatidica cand Bula implineste 10 ani.. Tasu’ isi pregati cele necesare inmormantarii, se aseza in cosciug si astepta… Trecu ora 10, 11, 12, 13, se facu ora 18 cand trebuie sa vina Bula de la scoala. Bula val-vartej intra in camera lu’ tasu si intr-un suflet striga:
– TATA, TATA!! AI AUZIT? A MURIT VECINUL..!!!!