Culmea politerii
Culmea politetii:
Sa-i spui doctorului ca n-ai scaun si el sa ti-l ofere pe al lui.
Alte bancuri interesante:
- Culmea fotbalului Culmea fotbalui: Sa inceapa meciul si pe gazon sa scrie 'Nu calcati pe iarba'.
- Culmea culmilor Culmea culmilor: Sa-i spui Dracului du-te Dracu'.
- Cumea politetii Cumea politetii este; sa cedezi locul pe scaunul electric unui parlamentar.
- Culmea zgarcienei Care e culmea zgarceniei: - Sa speli hartia igienica si sa o pui la uscat
- Culmea nesimtirii Culmea nesimtirii: Sa te caci la usa unei babe... si apoi sa suni la usa si sa-i ceri hartie igienica...…
- Culmea politetii Culmea politetii: sa stai in picioare intr-un autobuz gol
- Culmea curentului culmea cutremului: sa ti-o bagi in pamant si sa astepti sa-ti faca laba
- Culmea varstei Culmea varstei Sa spui cuiva ca ai 36 de ani si te-ai nascut acum 35.
- Culmea politetii Culmea politetii: sa stai pe scaunul electric si sa cedezi locul unei doamne...
- Culmea Nesimtirii Culmea Nesimtirii in diferite ipostaze Culmea nesimtirii: Sa te caci la usa unei babe. Culmea culmea nesimtirii: Sa bati la…
- Culmea politetii Culmea politetii: Sa bati la usa cand iesi afara.
- Culmea alpinismului Culmea alpinismului? Sa te sui in varful p**** si sa spui: cataratelea
- Culmea politetii Culmea politetii: sa bati la usa si cand iesi afara
- Culmea nesimtirii Culmea nesimtirii: Culmea nesimtirii este sa dai un sut in fund unei babe pe scari si s-o intrebi de ce…
- Culmea politetii Culmea politetii: Sa stai pe scaunul electric si sa cedezi locul unei doamne
- Culmea nesimtirii Culmea nesimtirii. Sa-i spui lui Iisus weekend placut in vinerea patimilor
- Culmea politetii Culmea politetii: sa bati la usa si atunci cand iesi afara.
- Culmea nerusinarii Culmea nerusinarii: Sa te caci la o usa, apoi sa bati si sa ceri hartie. Culmea culmii nerusinarii: Sa mai…
- Culmea nesimtirii Culmea nesimtirii: Sa te caci la usa cuiva si apoi sa bati si sa ceri hartie igienica! si dupa aceea…
- Culmea politetii Culmea politetii: Sa bati la usa si cand iesi afara. Trimite acest banc unui prieten